Skip to content

Poznaj Zespół All Time Fitness

WERONIKA BARTON

Magister AWFiS w Gdańsku, specjalizacja – trener kulturystyki. W 2014 roku uzyskała tytuł GROUP FITNESS INSTRUCTOR, zostając absolwentką Akademii IFAA POLAND. Jako instruktorka fitness skupia się na poprawności wykonywanego treningu i cierpliwie egzekwuje właściwe wykonywanie ćwiczeń przez uczestników. Wolny czas również spędza aktywnie, uczestnicząc w konwencjach fitness, szkoleniach, a dwa lata temu rozpoczęła swoją przygodę z Pole Dance. Weronika w naszym klubie prowadzi zajęcia z opaskami kinetycznymi oraz z ketlami.

ARTUR KOSZNICKI

Trener przygotowania motorycznego oraz trener personalny z wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu sportowców oraz osób na różnych poziomach zaawansowania. Z wykształcenia magister Wychowania fizycznego oraz wykładowca w szkole Trenerów personalnych World Sport Academy. Specjalizuje się w treningu pro zdrowotnym ukierunkowanym na korekcję wad postawy oraz uzupełniającym dla głównej dyscypliny sportu. Artur w naszym klubie jest odpowiedzialny za zajęcia Cross Fit oraz rozciąganie. 

MONIKA WIERZBICKA

Certyfikowany Instruktor Rekreacji Ruchowej, Trener personalny. Stale podnosi swoje kwalifikacje w zakresie form treningowych oraz żywienia w sporcie. Zawodniczka sportów sylwetkowych, kategorii Bikini Fitness, mającą na koncie wiele sukcesów w zawodach krajowych oraz międzynarodowych, mi.i. 1sze miejsce NPC oraz 8 miejsce Ms.Universe. World. Monikę spotkacie u nas na pewno w środy na zajęciach interwałowych oraz zdrowy kręgosłup. 

TOMASZ KRAKOWSKI

Aktywność sportowa towarzyszy mu od 13 roku życia. Absolwent AWFiS w Gdańsku. Medalista pucharu Europy w kickboxingu. Instruktor przygotowania motorycznego oraz instruktor samoobrony.  Tomka spotkacie na zajęciach bokserskich grupy męskiej. 

PATRYCJA RYŃSKA

Trener personalny. Sport towarzyszy jej od najmłodszych lat.
Przygodę ze sportem zaczęła już w wieku 13 lat kiedy zaczęła trenować kickboxing, który  towarzyszy jej do dzisiaj. Siłownia to Patrycji druga miłość i drugi dom.
Ambitna i zawsze dążąca do celu prowadzi dla Was we wtorki kobiecą grupę boksu.